» Türkçe » English

Şirketimiz 1978 yılında, "Bürtes Ltd. Şti." adı ile ısıtma sektörüne adım atmış, ülkemizde doğalgazın kullanıma başlaması ile de "Doğsan Isı San. Tic. Ltd. Şti." kurulmuştur. Başlangıçta kombi ve kazanların temini için İtalyan Unical firmasıyla anlaşma yapılmış, daha sonra ürün yelpazemizi genişletmek ve hedeflerimizi yükseltmek amacı ile İtalyan-İsveç Bentone, İtalyan G.Anello ve İtalyan Sime gibi seçkin firmalarla ithalat anlaşması yapılmıştır.

2000 yılında ise, katı, sıvı, gaz ve elektrikli sistemlle çalışan kalorifer kazanları, buhar kazanları, ısı santralleri, brülör, şofben, kat kaloriferleri gibi ısıtma ve soğutma ile ilgili her türlü makine, alet ve yedek parçalarının alımını, satımını ithalat ve ihracatını yapmak için "Ceren İnş. Paz. Isı Sist. Proje Ve Müh. Tic. Ltd. Şti." kuruldu.

Ayrıca servis ağını kurmak, resmi ve özel sektörlere ait inşaat taahhüt montaj işlerini yürütmekte firmamızın faaliyet alanına girmektedir.

2003 yılında Rüzgarlı, Ege Sokakta hizmete giren showroom ile "İSO 9001 Hizmet Kalitesi" belgeli inşaat malzemesi satışına devam eden firmamız ek olarak faaliyet konularına Toprak Seramik, Elmor, Markem, Koza gibi birçok markanın bayiliği de eklemiş, ürün yelpazesi genişletilmiştir. Halen Ceren İnşaat ve Doğsan Isı bünyesi altında ısı dönüşüm, yapım, tadilat, taahhüt işleri ve her türlü inşaat malzemesi satışına, tecrübeli ve uzman bir kadroyla devam edilmektedir.

Her Hakkı Saklıdır. © ADA-NET 2005